We’re sorry, this item is currently sold out: Millie One Piece Swimsuit
to set a Back In Stock notification.
s to clear out your old favorites and make room for new ones.You Also Might Like
Shop AllMillie One Piece Swimsuit
s to clear out your old favorites and make room for new ones.
s to clear out your old favorites and make room for new ones. Free delivery Thu, Apr 16. Order within 8 hrs 47 mins members get it Tomorrow. Sign In With Amazon
- Model measurements:
Size S: Morgan (5'9.5") usually wears size XS-S
- Model measurements:
Size S: Morgan (5'9.5") usually wears size XS-S
![]() | |
| Model | Morgan |
|---|---|
| Size on Model | S |
| Model’s Usual Size | XS-S |
| height | 5'9.5" |
| bust | 32.5" |
| waist | 25" |
| hips | 36" |
| Brand Size (US) | Bust (in) | Waist (in) | Hip (in) |
|---|---|---|---|
| XS | 32 - 33 | 24 - 25 | 35 - 36 |
| S | 34 - 35 | 26 - 27 | 37 - 38 |
| M | 35 - 36 | 28 - 29 | 39 - 40 |
| L | 37 - 39 | 29 - 30 | 41 - 42 |
| XL | 40 - 41 | 31 - 32 | 42 - 43 |
| Brand Size (US) | US Size |
|---|---|
| XS | 0-2 |
| S | 2-4 |
| M | 6-8 |
| L | 8-10 |
| XL | 10-12 |
For the best fit, measure yourself and compare to the size chart.

- Underwire cups
- Optional buckle belt
- Cheeky coverage
- Shell: 79% polyamide/21% elastane
- Lined
- Hand wash
- Imported, China
Free shipping on all U.S. orders. View all Shopbop shipping info
FREE Returns if return is dropped off and scanned by the carrier within 15 days delivery date.
$10 Label Fee per order if return is dropped off and scanned by the carrier 16-30 days after delivery date.
Returns NOT accepted if return is dropped off beyond 30 days after delivery date. View all Shopbop returns info
s to clear out your old favorites and make room for new ones.More from Devon Windsor
Shop AllAbout the Brand
Designed by former Victoria’s Secret model, Devon Windsor, the swim brand of the same name has been making a splash ever since 2019. Designed for those in search of endless summer, Devon Windsor’s swimwear has a playfulness—designs are cut from printed fabrics in sleek, skin-baring silhouettes. From bikinis to one-pieces, Devon Windsor swimwear is a must-pack for tropical trips.






























